Google Dizin Sıralama Güncellemeleri - TurkCoder.NET - Secret Revealed of Offshore Hosting Company | Bulletproof Hosting Directory 2022

Google Dizin Sıralama Güncellemeleri – TurkCoder.NET

Google aramada dünyanın dört bir yanında ki ülkelerde her gün 150 den fazla dilde milyarlarca sorgu yapılıyor. Dolayısıyla Google mühendisleri de kullanıcılara daha alakalı ve ihtiyaçları olan sonuçları listeyebilmek adına dizin sistemindeki sıralamayı iyileştirebilmek için periyodik olarak yeni çalışmalar ve iyileştirmeler yapıyor.

 

Google Dizin Sıralama Güncellemeleri neden ve nasıl yapılıyor?

İşletmeler ve içerik üreticilere her gün yüzlerce milyon ziyaretçi yönlendiren Google arama, spam ve kalitesiz içeriği filtreyebilmek ve içerik üreticilerine destek olmak için SEO ile ilgili bilgiler yanı sıra yapılan bu güncelleştirmelerle ilgili olarak ta search console üzerinde net sitesi sahiplerine bilgilendirmeler yapıyor. Google arama nın bu güncelleştirmeleri neden ve nasıl gerçekleştirdiğiyle ilgili daha fazla bilgiye: Google, sonuçlarımızı iyileştirmek için Arama’yı nasıl günceller? linki aracılığıyla Google weblog (ingilizce) sayfasından ulaşabilirsiniz.

Google Dizin Sıralama Güncellemelerini artık planlı bir şekilde Google Arama Sıralama Güncellemeleri | Google Arama Merkezi  |  Yenilikler  |  Google Developers sayfasında da yayınlayacak. Bu sayfa aracılığıyla artık yayınlanan güncellemelerin geçerlilik tarihlerine ve neleri etkilediğine dair ayrıntılı bilgilere yönlendiren özel linklere ulaşabilirsiniz. Google sıralamam neden düştü? gibi sorularınızın cevabı bu sayfada sizi bekliyor olabilir.


Okunma Sayısı:
185

offshore vps
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker. We use only Banner Ads (No Pop Ads)

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock