Whmcs Turkce Mail Sablonlar

Whmcs Türkçe Mail Şablonları 8.x

Posted on

Whmcs Türkçe Mail Şablonları

Selam değerli Turkcoder.web ziyaretçileri, Whmcs kategorisinde Whmcs Türkçe dil dosyası ve Whmcs Admin Türkçe dil dosyası paylaşımlarını yaptıktan sonra whmcs web site sahipleri tarafından e-posta şablonlarının çevirisi içinde bir çok geri bildirim aldık. Bu makale üzerinden sizlerle paylaşmaya karar verdik.

Ayzeta için yaptığımız Whmcs Türkçe mail şablonları çevirilerini sizlerle paylaşmadan önce içerisinde markamızın değişken olmadan direkt olarak yer almadığından ve başka herhangi bir sorun olmadığından emin olmak için baştan sona kontrol ettik, sitenizde güvenle kullanabilirsiniz. Whmcs nin son sürümü olan 8.x ile uyumludur ve sonraki sürümler için güncellemelerini yayınlamaya devam edeceğiz.

Öncelikle belirtmekte fayda var; Whmcs de e-posta çevirileri dil dosyaları aracılığıyla yapılmıyor, çeviriler direk olarak veritabanı üzerinde saklanıyor. Bu yüzden çevirileri sitenize yüklemek için sql veritabanı kullanacağız. Dolayısıyla işlemler öncesinde sisteminizi yedeklemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Whmcs Turkce Mail Sablonlar

Whmcs Türkçe Mail Şablonlarını Sql ile Yükleme

Tblemailtemplates sql tablosunu aşağıdan bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Tblemailtemplates

Tabloyu phpmyadmin üzerinden sunucunuza import etmeniz gerekiyor. İçe aktarım işleminin hata vermemesi için öncelikle sunucunuzda ki mevcut tabloyu kaldırmanız gerekebilir, dolayısıyla bu yöntem için en azından veritabanı yedeklemesi yapmanızı mutlaka öneriyoruz. İçe aktarımla ilgili herhangi bir hata ile karşılaşacak olursanız yorumlar kısmından bize yazabilirsiniz.

 


Okunma Sayısı:
3.728

offshore vps